Vynikající úspěch a výzva

Vracím se k celostátní soutěži “Matematický klokan”, o které jsem již referoval. Jednalo se o školní kolo, ve kterém byl nejúspěšnějším řešitelem František Novák ze 3. tř. 

Nyní přišly výsledky z vyšších správních celků a jsou velmi potěšující. Fanda Novák se stal nejúspěšnějším řešitelem i v celém okrese Trutnov!!! v kategorii Cvrček, což je žactvo 2. – 3. tříd. Vezmeme-li v úvahu, že je na našem okrese cca 35 základních škol se zhruba 900 žáky, je to super úspěch!!! Navíc v celém Královéhradeckém kraji se umístil na 4. místě!!! To už si zaslouží řádné poděkování a gratulaci!!!

 

A teď jedna výzva – dostal jsem elektronickou poštou žádost o zveřejnění výzvy pro naše bývalé žáky, kteří ukončili docházku do mostecké základní školy v roce 1974:

Milé spolužačky, milí spolužáci,

vy, co jste končili ZŠ na Mostku v roce 1974, dostavte se do salónku restaurace Raisova chata na Zvičině v sobotu 11. května od 14 hodin a přijďte si popovídat.

Prosím, řekněte to dalším, co vídáte, nebo máte v kontaktech. Bez vaší pomoci se nesejdeme. Kontakt: junkova.marta@seznam.cz