A máme tu březen

V posledním únorovém neúplném  týdnu se žáci 4. – 9. ročníku zúčastnili již tradiční akce pořádané
o. p. s.” Planeta Země 3000″ z Náchoda. Akce proběhla v Hankově domě ve Dvoře Králové n. L.  Formou vizualizace a mluveného slova se žáci seznámili s jednou jihoasijskou zemí = “Myanmar – divoká cesta do barmské říše.”

V pátek 1. 3. 2019 se v rámci celostátní akce účastní žáci 1. tř. zdravotní aktivity nazvané “Veselé zoubky”, při které se seznamují se správnou metodikou při čištění zubů.

Protože se v poslední době množí nejrůznější spekulace ohledně vypsání konkurzu na post ředitele základní školy, uvádím jasnou a nezpochybnitelnou verzi. Ano, konkurz musí proběhnout, neboť jsem k 31. 7. 2019 na tuto pozici abdikoval, tj. této funkce jsem se dobrovolně vzdal. Další otázka, jestli budu pokračovat v pedagogické profesi, je na zodpovězení nového ředitele/ky, bude-li mít zájem reflektovat na mé služby.