Image Image Image Image Image Image Image Image Image

12 Dub

By

Výsledky zápisu do 1. tř. a další aktivity

12.4.2019 | By |

Tento týden proběhlo na naší škole vůbec poprvé v její novodobé historii klání závodníků v lukostřelbě. Devět borců navštěvující kroužek lukostřelby si to rozdalo před zraky rodinných příslušníků a stupně vítězů obsadili: 1. místo Lukáš Brynda 7. tř., 2. místo  Nguyen Duy An 4. tř. a 3. místo Mikuláš Rydval 4. tř. Děkuji pí. uč. Hakenové za vedení kroužku a za organizaci této jistě netradiční školní aktivity.

V úterý a ve středu 9. – 10. 4. 2019 provedla pí. uč. Pacáková za asistence pí. uč. Fikejzové a ředitele školy zápis budoucích prvňáků. Zde jsou výsledky:

V pátek si celá školy připomněla “Den Země” klasickým úklidem různých částí naší obce (směr Souvrať, Horní Brusnice, Debrné, Zadní Mostek, podél železniční trati apod.). Stále častěji zaznívají hlasy žáků, proč oni mají uklízet za jiné “bordeláře?” A stále těžší a těžší je jim na to racionálně odpovídat, když existují popelnice a kontejnery na tříděný odpad. A že jich po obci je!!!