Image Image Image Image Image Image Image Image Image

14 Čvn

By

Už se to fakt blíží!

14.6.2019 | By |

Šturmujeme, šturmujeme. Kantoři sumírují konečné známky, žáci by už nejraději nic nedělali. Klasický červnový kolorit konců školních roků. A tak se na přetřes dostávají další aktivity související s tímto časovým obdobím.

Kolegyně Fischerová, Haková a Hakenová připravily se žactvem 1. a 3. třídy a s členkami gymnastického kroužku zábavnou “šou”, kde se střídaly prvky sportu, tance, zpěvu a mluveného slova ve formě dětské poezie a dramatizace pohádky. Myslím, velmi vydařený pořad, který v dopoledním čase viděli dětští diváci (MŠ a některé třídy ZŠ), odpoledne pak rodinní příslušníci – bylo plno a ohlasy byly více než hřejivé!!!

V pátek se vydala 8. – 9. třída s třídní učitelkou Mgr. D. Hakovou do Malé Skály. Kromě výšlapu do místních skal, bude součástí výletu i jízda na kánoích po místní Jizeře.

Doporučuji sledovat náš školní facebook, kde je řada akcí ve fotografiích!!!