Image Image Image Image Image Image Image Image Image

24 Čvn

By

Předposlední, hodně výletový týden

24.6.2019 | By |

Předposlední pracovní týden ve školním roce 2018/19 byl ve znamení školních výletů. Šesťáci si za doprovodu třídní učitelky Mgr. D. Jandové prohlédli Liberec, páťáci s Mgr. D. Hakenovou prošli Pařez, Prachovské skály a skončili v jednom z jinolických rybníků.

  

  

  

   

   

O den později podnikli páťáci spolu s nejstaršími žáky pod kuratelou Mgr. Hakové a Hakenové  výlet po trase Alainova věž – Tábor – Lomnice n. P.

  

  

  

Týž den zavítali do Dvora Králové souběžně šesťáci a žactvo 1. a 3. třídy s totožným programem – návštěva vystoupení taneční skupiny Angeles Dance group a poté ZOO. Od středy do pátku pobývali sedmáci s třídní učitelkou Mgr. Fikejzovou na Králicku, kde navštívili vojenské opevněné budované ve 30. letech 20. století.

Obrazově se ještě vrátím do minulého týdne. Žáci 8. – 9. tř. s Mgr. D. Hakovou zavítali do malé Skály. Po návštěvě Chléviště se přesunuli do Žlutých lázní, aby se vykoupali a zkusili jízdu na loďkách.

  

  

  

  

V minulém týdnu v malé školní akademii vystoupili žáci 1. a 3. třídy vedeni Mgr. J. Fischerovou za spoluúčasti gymnastického kroužku pod vedení Mgr. Hakové a asistence Mgr. Hakenové.

V právě uplynulém týdnu přišla se svou “trochou do mlýna” i tradiční autorka třídní akademie pí. uč. Pacáková a její žáci z 2. a 4. třídy. Tak mně snad někdo dodá nějaký materiál. Jinak opět odkazuji na školní facebook – tam by to mělo být více.