Image Image Image Image Image Image Image Image Image

03 Kvě

By

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl ….

3.5.2019 | By |

Tak jsme se přehoupli do předposledního měsíce školního roku. Právě uplynulý týden jsme obohatili dvěma kulturními akcemi.

V pondělí 29. 4. 19 k nám opět zavítalo “Divadélko pro děti.” Pro děti z MŠ a žáky 1. – 4. roč. předvedli herci pohádku Poklad kapitána Baltazara, pro zbytek žactva pak výběr her z doby romantismu pod názvem Romantismus není jen romantika. Opět zábavná podívaná. Jsem přesvědčen, že přijmeme jejich nabídku i příště!

O den později jsme uspořádali výstavu výtvarných prací, na které se podíleli žáci od 1. – 9. třídy. Prodejní výstava s dobrovolným vstupným v předvečer čarodějnic určitě splnila svůj cíl, tj. ukázat veřejnosti šikovnost našich žáků, nápaditost našich kantorů a finanční přivýdělek (cca 4 tis. Kč) na nákup nového výtvarného materiálu.

Ve čtvrtek a pátek proběhl též zápis dětí do MŠ. S konečnými výsledky Vás obeznámím v příštích informacích.